1

Téma: IO6 Nefunkční WATCHDOG

No super, chtěl jsem nastavit WATCHDOG, aby mi zrestartoval modul IO6 při ztrátě komunikace a zjistil jsem, že WATCHDOG neovládá relé. V modulu sice zareaguje na strátu pingu a tváří se že spíná relé, ale ve skutečnosti se nic neděje. Doufám že alespoň tady na to výrobce zareaguje. Chápu že se jedná o nový výrobek, ale takováto hrubá chyba se měla okamžitě řešit.

2

Re: IO6 Nefunkční WATCHDOG

První dotaz: spína fyzicky to relé (např. ručně z administrace) ?
Pokud ne, je to chyba výrobku a pošlete ho výrobci na reklamaci.

Jak firmware jste zkoušel ?

Máte v konfiguraci příslušného relé nastaveno, že má být ovládáno přes watchdog (tj. ne "ručně zap/vyp" nebo "sds-c" ale "watchdog") ? Pokud ne, tak watchdog na své stránce píše že je aktivován, ale relé nesepne.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

3 Naposledy upravil: vkalina (2014-05-23 12:51:12)

Re: IO6 Nefunkční WATCHDOG

Rucne rele spina a samozrejme ze jsem na rele nastavil watchdog. Na 99% se jedna o chybu Firmware. Nemel by byt problem si to u vas nasimulovat, nebo Vam ho muzu nasdilet, aby jste si overil ze nekecam. Zkousel jsem to ma Rel 4,5 a 6.
Firmware je ze dne ze dne 1.3.2014. Bylo již nahané v modulu
Tel na mě je 777770113

4

Re: IO6 Nefunkční WATCHDOG

Ano, takto to vypadá na FW.

Zkuste to s verzí 16.4.2014 což je poslední stable-release.
Nechal jsem to s ní vyzkoušet a všechny relé tam WD umí ovládat.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !