1

Téma: SDS Control Panel pro SDS-Big

zkousim rozchodit komunikaci, ale nejsem schopen to rozchodit... zkousel jsem to uz i v ramci LAN, menil port nad 30000 (dle rady na webu, ze nektere mobily chteji radeji vyssi port) a furt nic... ani test komunikace neprojde. dostal jsem uz i do stavu, ze jsem si packet snifferem kontroloval, zda dochazi k otevreni portu a potvdil jsem si, ze mam vse nasaveno ok a port se otevre a paket do zarizeni doputuje... ale bez jakekoliv odezvy.
Imho nove SDS-Big na to jeste nema upraven firmware...

Diky za info

Chci znát boží myšlenky. Zbytek jsou jen maličkosti.

2

Re: SDS Control Panel pro SDS-Big

SDS-BIG (a celá druhá produktová řada SDS) má nový protokol, kde jsou přidány bezpečnostní prvky (šifrování, viz konfigurace ve web adminu SDS).
Až bude jednoho dne vydána nová aplikace, která bude mít rozšířený protokol, tak to začne fungovat.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

3 Naposledy upravil: badla (2015-10-29 17:21:56)

Re: SDS Control Panel pro SDS-Big

hmm, to je nemile... je alespon odhad, kdy se tak stane? preci jenom SDS-BIG je uz pro profi pouziti (na ktere jsem ho poridil i ja a planuji to nasazovat v cim dal vetsim rozsahu) a nefunkcnost SDS Control je vcelku limitujici pro komercni nasazeni teto novejsi rady produktu wink

Chci znát boží myšlenky. Zbytek jsou jen maličkosti.

4

Re: SDS Control Panel pro SDS-Big

Je vubec jeste realne ze control panel bude nekdy podporovat i SDS-Big ?

5

Re: SDS Control Panel pro SDS-Big

Komunikační protokol je do detailu popsán na wiki, včetně vzorového kódu pro tvorbu vlastního software (který se má s SDS bavit).
Právě z důvodů "profi použití" je potřeba dbát na použití zabezpečeného protokolu.
Pokud tedy nechcete (nebo nemůžete) čekat na aktualizovanou mobilní aplikaci, můžete si ji buď vytvořit sami na míru, nebo si jeji tvorbu zadat třetí straně. Z hlediska dokumentace by nemělo nic chybět.

Prosím vyjádřete svůj zájem přímo výrobci (viz eshop), který má páku na to, nechat danou mobilní aplikaci dodělat.
Případně můžete komunikovat přímo s tvůrcem, zde na fóru jako "J@M".
Osobně si myslím, že se to dodělat má, a to co nejdříve.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !