1

Téma: [vyřešeno] Heslo SDS Macro

zdravim viete mi poradit ake je default heslo cez web do sds macro ? nefunguje mi ani admin ani administrator pouzivam defaultne  nikde na nete ho nemozem najst ani v navode nikde dakujem Slavo

2

Re: [vyřešeno] Heslo SDS Macro

heslo od výrobce je "test". Pokud máte nastaveno jiné a zapomněl jste, musíte přes reset propojku dostat zařízení do továrního nastavení. Popis na reset je na wiki.

3

Re: [vyřešeno] Heslo SDS Macro

Dobrý den,
mám také dotaz k heslu.
Jsou nějakým způsobem rozdělené hesla pro SDS-C a FULL-C?
Pokud si s nejnovějším firmware (18.4.2017) otevřu SDSC_060216.exe a pokusím se nahrát program, vše proběhne tak jak má. Pokud se ale o to samé pokusím s FULLC_060317.exe, tak se mi zobrazí hláška "Got no response from device - probably wrong IP or wrong password!". Zároveň s tím, se mi v logu mého SDS-MACRO objeví záznam "NEPLATNÉ HESLO OD 192.168.40.42" Heslo mám zatím nastavené výchozí "test". Pokoušel jsem se jej v administraci přenastavit, ale výsledek je stále stejný.
Proto by mě zajímalo, jestli jsem někde nezapoměl něco nastavit, nebo není nastavení hesla pro FULL-C jiné.
Děkuji, Dvořák

4

Re: [vyřešeno] Heslo SDS Macro

FULL-C lze nahrávat jen do zařízení DRUHÉ PRODUKTOVÉ ŘADY.
SDS-C lze nahrávat jen do zařízení PRVNÍ PRODUKTOVĚ ŘADY.

Viz seznam http://wiki.merenienergie.cz/index.php/SDS_list

To co se snažíte udělat (nahrát FULL-C do SDS-MACRO, přičemž SDS-MACRO je zařízení PRVNÍ Produktové Řady) nemůže z principu fungovat.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

5

Re: [vyřešeno] Heslo SDS Macro

Pak se tedy omlouvám za nepochopení principu. Měl jsem za to, že všechna novější zařízení umí obsluhovat jak SDS-C, tak FULL-C, a použití závisí na programátorovi v závislosti na znalostech a komplexnosti požadavků.
Možná by pro podobně "slepotou" nadané jedince stálo za to do programu FULL-C přidat oznámení, že se pokouší nahrát program, který dané zařízení neumí obsluhovat, místo informace, že je špatná IP, nebo heslo.
Děkuji za informace
Dvořák