1

Téma: [vyřešeno] Úprava firmware na zakázku

Dobrý den,

rád bych se zeptal jak moc nákladné by bylo nechat si upravit firmware na zakázku.

Konkrétně se mi jedná o zpřístupnění pouze nastavení IP adresy a čidel na 1-wire sběrnici.

Chtěl bych, aby si v mé aplikaci s SDS dovedl nastavit IP adresu, popřípadě vyměnit teplotní čidlo i obyčený uživatel (neodborník).

Děkuji

Hanes

2

Re: [vyřešeno] Úprava firmware na zakázku

Můžete se více rozepsat o co přesně (funkčnost) jde ?

Myslím si, že to bez problému půjde udělat v rámci User Web projektu, tedy něčeho, co zvládnete buď sám, nebo si zadáte udělat.

Prakticky se to udělá tak, že si zpracujete původní webové stránky v SDS a z nich si uděláte vlastní uživatelské (zmenšené na ty funkce které jen chcete) a toto nahrajete do SDS. Jde to už teď. Včetně nastavení toho, že uživatel po vstupu do webového rozhraní SDS (napsání adresy) je přímo přesměrován na uživatelské webové stránky, a originální web nevidí.
Vše tedy už jde teď.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

3

Re: [vyřešeno] Úprava firmware na zakázku

Pokud jsem to pochopil správně tak si na své UserWeb stránce udělám odkaz na další stránku (nastavení) a tam si pomocí příkazů SET a GET budu měnit co potřebuju. Konkrétně IP adresu zařízení, masku, bránu a přidávat nebo odebírat teploměry na 1-wire sběrnici.

Hanes

4

Re: [vyřešeno] Úprava firmware na zakázku

Dobrý den,

mohl by mi někdo prosím poradit nebo nasměrovat na nějaký odkaz s popisem jak docílit toho, abych si ze svych UserWeb stránek dokázal změnit nastavení sítě (IP adresu, masku ...) zařízení nebo upravil původní SDS BIG-64 stránky s nastavením.

Díky

Hanes

5

Re: [vyřešeno] Úprava firmware na zakázku

Firmy které používají SDS (např. často modul STSW) jako OEM (tj. zabudovávají si to do svých výrobků), tak právě toto řeší. Zkuste se podívat na nějaký takový výrobek a inspirovat se.

Jinak samozřejmě není to o ničem jiném než rozumět HTML, JavaScriptu a AJAXu, tj. vypreparovat si části z originálu a tyto části vhodně vložit do svého UserWeb projektu . . .  jinými slovy, není tam žádná záměrná složitost nebo překvapení.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

6

Re: [vyřešeno] Úprava firmware na zakázku

Takhle mi to stačí. Děkuji za odpověď.

Hanes