1

Téma: [vyřešeno] Webový server

Pokud mám soubor ve složce web/ na SD kartě otevřený programem FULL-C, pak mi web nehlásí 503, ale 404. Jde mi o to, abych ve webové aplikaci realizoval nějaké čekání a opakovaný pokus, pokud jsem se trefil zrovna do zápisu souboru. Ono to jde ošetřit i s tou 404-kou, ale je to trochu složitější. Pokud tomu tak opravdu je, tak se přizpůsobím. Soubor mám otevřený s přístupem "a".

2

Re: [vyřešeno] Webový server

404 je tam v takovém případě skutečně nevhodná, soubor existuje ale má jen "dočasně" zablokovaný přístup (dokud jej ten, kdo tento soubor původně otevřel pro zápis, neuzavře).

Oprava, aby to dávalo (správně) 503, pokud je soubor už otevřen jinde (pro cokoliv kde je zápis), je v aktualizovaném FW (a samozřejmě dalších co navazují).


Pro informaci:

Pokud je obecně soubor, ve FC programu, otevřen pro zápis (write, append, a podobně), nelze jej současně otevřít ani pro čtení, ani pro jiný zápis. Tedy, v takovém případě, webový server nemůže takový soubor zobrazit. To je omezení systému.

Otevřít stejný soubor pro čtení z více míst (tedy vícekrát otevřít ve FC programu, ale jen pro čtení, nebo otevřít ve FC a webovým serverem atd.), možné je - systém toto povolí.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

3

Re: [vyřešeno] Webový server

Vyzkoušel jste ?

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

4

Re: [vyřešeno] Webový server

Ano, funguje, jak má. Vyzkoušeno. Děkuji.