51

Re: [komentář] funkcnost eportal.merenienergie.cz

Od doby co sloucili starý a nový portál, tak přestalo fungovat zobrazovani dát na externí stránce. Jen chybí a hláška: "Požadovanou URL nelze načíst..."
Po oznámení chyby následuje jen mlčení..... :-/

52

Re: [komentář] funkcnost eportal.merenienergie.cz

Stemba napsal:

Od doby co sloucili starý a nový portál, tak přestalo fungovat zobrazovani dát na externí stránce. Jen chybí a hláška: "Požadovanou URL nelze načíst..."
Po oznámení chyby následuje jen mlčení..... :-/


pred par prispevkama jsem to resil, v napovede na novem portale  byla chybne adresa v odkaze a pak to JM spravil a vse funguje  (u mne  uz bez problemu se zobrazenim ext boardu, skoda toho hodinoveho zpozdeni dat na extboardu....)

53

Re: [komentář] funkcnost eportal.merenienergie.cz

Já adresu na stránce neminl. Ale kouknu tedy zítra do nápovědy a zkusím.
Nicméně odezva od výrobce nula.

54

Re: [komentář] funkcnost eportal.merenienergie.cz

Takže aktuálně u všech už všechno OK ?

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !

55

Re: [komentář] funkcnost eportal.merenienergie.cz

za mne potvrzuji plnou  funkcnost portalu  jako drive na starem portale.

snad bude opet mnoho let provoz bez problemu..

Honza

56

Re: [komentář] funkcnost eportal.merenienergie.cz

Dobrý den,
co myslíte tím  zpožděním času v grafech? Zkuste mi třeba poslat njké obrazovky na maly(zavinac)merenienergie.cz

Čas by měl být z SDS, případně pokud je tam špatný, bere se ze serveru.

57

Re: [komentář] funkcnost eportal.merenienergie.cz

Dobrý den.
Mám SDS small druhé produktové řady, nainstaloval jsem si nový program pro odesílání na portál. Všechno je konečně v pořádku až na vyčítání AD vstupů. Na sds modulu mám na vstupu 1 mám zapojený kontrolu zdroje 12v, sds měří 12,231 V, ale na portálu se vyčítá hodnota 75,732 V. na druhém vstupu mám kontrolu baterie 24V, sds měří 25,888 V, ale na portál se vyčítá hodnota 12,231 V. Zřejmě bude ještě nutné pouravit program?

58

Re: [komentář] funkcnost eportal.merenienergie.cz

Možná program, možná nastavení na portálu. Počkáme co napíše j@m.

Pochlubte se - popište jak využíváte své zařízení SDS zde ! Můžete si bezplatně přidat svou reklamu !